★★★

 

 17.02.05  Sushi Party u Patrycji

[Rozmiar: 45132 bajtów]

 

 ★★★

 

 16.02.05 Nowi lokatorzy zamieszkali dziś ze mną w pokoju:   

[Rozmiar: 29346 bajtów]

 

[Rozmiar: 30373 bajtów]

 

magister

★★★

 17.10.04- ale długo nic nie pisałam, postaram się to nadrobić i troche tu popracować nad stroną ale teraz sporo obowiązków na głowie.. zapraszam na razie do galerii zdjęć z Pekinu

★★★

 26.07.04- imieniny mamy zaraz wychodzę na trening ale zanim wyjdę jeszcze małe info o nowościach na stronie.. przede wszystkim zmiany na stronce o Tonym Leung - doszła galeria zdjęć oraz recenzja "Happy Together" (w dziale filmografia jakby ktoś nie umiał trafić)..

★★★

   25.07.04 -Niedziela, wypadałoby coś na stronce dodać ale najpierw do sklepu po jakiś prezent dla mamy na imieniny.

★★★

   23.07.04 -Dziś rano dostałam wizę do Chin! Konsul życzył mi przyjemnego pobytu i mam nadzieję, że będzie bardzo przyjemnie Wyjazd już za miesiąc.. chyba zorganizuję jakieś odliczanie..

★★★

   21.07.04- No to rusza blog postaram się tu pisać od czasu do czasu, więc ciekawscy będą mogli poczytać co tam u mnie nowego..

Cały czas pada - piękną mamy jesień tego lata.. ale przynajmniej mogę zająć się stronką i nie trzeba podlewać ogródka - co ciekawe, w mojej ulubionej grze na GBA - "Harvest Moon" też cały czas pogoda pod psem, choć w tym wypadku to akurat wskazane bo.. nie trzeba podlewać ogródka.. no dobra.. kończę narazie bo muszę się zająć dalej stronką.. pozdrawiam!

I jeszcze dziś mała ciekawostka z Japonii:

"Japońska firma Music Bird Corporation przygotowała serię doniczek i wazonów, które zamieniają umieszczone w nich rośliny w... głośniki. Produkty z linii "Canon" - której nazwa pochodzi od połączenia japońskich słów "ka" (kwiat) i "non" (dźwięk) - są wyposażone w akrylową tubę, która po podłączeniu źródła dźwięku zaczyna drżeć i tym samym wprawia w wibracje umieszczoną w pojemniku roślinę.W ten sposób - choć brzmi to nieprawdopodobnie - źródłem dźwięku stają się liście i płatki kwiatów. "

 

emoticons bykao-ani